nowy biurowiec klasy A

II etap ScanPark Business Center

SCANPARK Business Center będzie się składał z 5 budynków, o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej 75 000 mkw. Założeniem jest stworzenie przestrzeni dla biznesu zlokalizowanej w dobrej lokalizacji Bydgoszczy, która zapewni dobrą komunikację dla przyszłych najemców i ich pracowników. Naszą misją jest zaaranżowanie biur o wysokim standardzie, które spełnią oczekiwania bydgoskich przedsiębiorców, jak również firm napływowych. Projekt tworzony jest z zachowaniem najwyższych standardów ekologicznych i z ukierunkowaniem na zagospodarowanie otoczenia terenami zielonymi.

Nowy biurowiec to:

nowoczesny biurowiec klasy „A” z położeniem klasy „B+”
inwestycja build-to-suit
zielone rozwiązania/certyfikat ekologiczny

Luksusowe apartamenty w sercu miasta

Zabytkowa kamienica – Dworcowa 67

Fragment ulicy Dworcowej ożyje na nowo. Ponad 100-letnia kamienica znów stanie się perłą architektury i wyjątkową przestrzenią dla wymagających. Projektujemy miejsce, które stanie się łącznikiem między historią, a nowoczesnością.
Projekt oferuje spójny i wyważony charakter powstały z troską o wygodę, swobodę, zachowanie naturalnej przestrzeni i naturalnych proporcji. Historyczna zabudowa, eleganckie bryły budynków i pieczołowity dobór materiałów sprawiają, że to co współczesne doskonale współgra z industrialnym, historycznym kontekstem. Kamienica przechodzi kapitalny remont i niebawem powróci do dawnej świetności.
luksusowe apartamenty w centrum miasta
parking wielopoziomowy w II etapie
renowacja zabytkowej elewacji ze zdobieniami
aranżacja części wspólnych
modernizacja komunikacji wewnątrz budynku

napisz do nas

1 + 4 =

HUNGER DEVELOPMENT Sp. z o. o.
ul. Towarowa 36
85-746 Bydgoszcz

Tel. +48 52 342-10-57
Fax. +48 52 322-58-79