historia firmy

Poznaj Nas lepiej

Hunger Development pochodzi ze Skandynawii, lecz od 2007 działa na rynku polskim. Założycielem firmy jest duński architekt Florian Hunger, który na międzynarodowym rynku deweloperskim funkcjonuje od 1994 roku. Po kilkudziesięciu latach postanowił przenieść się do Bydgoszczy i wykorzystać tu swoje doświadczenie i spojrzenie na temat nieruchomości. Połączenie polskich realiów i potrzeb oraz skandynawskiego podejścia do kreowania przestrzeni stało się główną misją firmy i początkiem czegoś nowego.

W 2016 roku firmę przejęli synowie architekta – Oskar i Filip Hunger, którzy kontynuują dzieło ojca. Choć pochodzimy z Danii, zdążyliśmy dobrze poznać potrzeby Polaków oraz firm działających na tym terenie. Postanowiliśmy przenieść nasze podejście i filozofię funkcjonalności, by tworzyć przestrzenie służące ludziom i pozwalające im się rozwijać.

Doświadczenie

Założyciel Hunger Development– arch. Florian Hunger – doświadczenie na rynku deweloperskim zdobył jako dyrektor generalny w tak renomowanych firmach, jak Kristensen Group oraz TK Development. Do wdrożonych od podstaw i zrealizowanych przez Niego inwestycji na terenie Polski należą miedzy innymi warszawskie siedziby firm PHILIPS i MICROSOFT, centra handlowe REDUTA i TARGÓWEK w Warszawie, centra handlowe w Bytomiu i Sosnowcu oraz nowoczesny kompleks wypoczynkowy Baltic Park w Świnoujściu. W Bydgoszczy jego dziełem jest centrum handlowe Galeria Pomorska.

Rynek wciąż się zmienia, zmieniają się technologie, rozwiązania i standardy. Staramy się wciąż za tym podążać, ale nie zapominamy, że przestrzenie, które tworzymy mają przede wszystkim być dla ludzi i spełniać swoje funkcje. Nie sztuką jest stworzyć coś ładnego – prawdziwą sztuką jest stworzyć coś, dzięki czemu wzrastamy i się rozwijamy.

Zarząd spółki

OSKAR HUNGER

Prezes Zarządu

+48 667 695 858
+48 52 342-10-57
ohh@hungerdevelopment.pl

FILIP HUNGER

V-ce Prezes

+48 662 335 465
+48 52 342-10-57
fih@hungerdevelopment.pl

Współpraca

napisz do nas

HUNGER DEVELOPMENT Sp. z o. o.
ul. Towarowa 36
85-746 Bydgoszcz

Tel. +48 52 342-10-57
Fax. +48 52 322-58-79